KURSLAR HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Maluliyet Bilirkişiliği Kongresi kapsamında 4 kurs düzenlenecektir.

AKTÜERYA OKURYAZARLIĞI KURSU

MALULİYET RAPORU OKURYAZARLIĞI KURSU

MALULİYET RAPORU YAZIMINDA ZOR VAKALAR-1

MALULİYET RAPORU YAZIMINDA ZOR VAKALAR-2

Her bir kurs için katılımcı kontenjanı 30 kişi ile sınırlıdır.

Kurs kaydı için “Genel Bilgiler & Kayıt” sekmesinde bulunan kayıt seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçerek kayıt formunu doldurdurmanız ve ödeme yapmanız yeterlidir. Kongre kaydınız gerçekleştirildikten sonra tarafınıza teyit e-maili gönderilecektir.

Kurslara katılanlara sertifikaları kurs günü verilecektir.

Kurs ücreti 250 TL’dir. Kurs ücretine programda yer alan gün ve saatlerde kahve molaları, kurs basılı materyalleri, katılım sertifikası dahildir.

AKTÜERYA OKURYAZARLIĞI KURSU

“Aktüerya Okuryazarlığı” kursu hukuk, sigorta, tıp ve bedensel zararların tazmini alanında görev yapan profesyonellerin katılımına uygundur

MALULİYET RAPORU OKURYAZARLIĞI

Hukuk, sigorta ve bedensel zararların tazmini alanında görev yapan profesyonellere yönelik olarak kurgulanan bu kursta, hazırlanmış bir maluliyet raporuna nasıl yaklaşılacağı anlatılacaktır.

MALULİYET RAPORU YAZIMINDA ZOR VAKALAR

“Maluliyet Raporu Yazımında Zor Vakalar 1/2” kursu sadece maluliyet alanında çalışan tıp fakültesi mezunu doktorların katılımına uygundur. Maluliyet raporu yazımında zorlu vakalar tartışılacak ve uygulamalı eğitim yapılacaktır. Katılımcıların kayıt olduktan sonra kurum kimlikleri veya diploma veya doktor olduklarını belgeleyen dosyaları info@maluliyetkongresi.com adresine tarayıp göndermeleri gerekmektedir.