GENEL BİLGİLER

II. Maluliyet Bilirkişiliği Kongresi, 5-6 Kasım 2019 tarihlerinde, The Ankara Hotel, Ankara’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Salonu
Kongredeki tüm oturumlar 4. kat Anadolu 2-3 Salonunda olacaktır.

Önemli Tarihler
Bildiri özeti gönderme son tarihi: 6 Ekim 2019

Kongre Dili
Kongre dili Türkçedir.

Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılara sertifikaları 6 Kasım 2019 tarihlerinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece kurumsal izin talebi amacı ile kullanılabilir.


KAYIT BİLGİLERİ & FORMU

Kurslara kayıt kontenjanla sınırlı olup kayıt yaptırılması gerekmektedir. Kayıt önceliği başvuru ve ödeme yapılması sırasına göredir.

Kongremiz kar amacı gütmeyen bir organizasyon olduğundan bilimsel toplantılara konuşmacı ve dinleyici olarak katılacakların yanı sıra toplantılara katılacak olan refakatçilerin ve ürün tanıtımcılarının da kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Kayıt için aşağıda belirtilen kayıt formunu doldurduktan sonra ödeme işlemini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Kongre kaydınız gerçekleştirildikten sonra tarafınıza teyit e-maili gönderilecektir.

Araştırma görevlileri, yüksek lisans asistanları, lisans-yüksek lisans öğrencileri (AÖF hariç) ve stajyer avukatlar indirimden faydalanabilmeleri için ilgili belgelerini tarayıp info@maluliyetkongresi.com adresine mail atmaları gerekmektedir.

Ödeme yaparken açıklama kısmına “maluliyet bilirkisiligi kongresi” yazmayı unutmayınız. Başkası adına ödeme yaparken açıklama kısmına katılımcının “isim-soyismini” yazmanız gerekmektedir.

Fatura isteyen katılımcılarımızın ödeme yapmadan önce info@maluliyetkongresi.com adresine mail atarak fatura kesimi hakkında bilgi almaları gerekmektedir.

Kayıt ve konaklama işlemleriniz ile ilgili sorularınız için info@maluliyetkongresi.com adresinden  iletişime geçebilirsiniz.

Otele giriş saat 14:00 olup, ayrılış saat 12:00’dır. Ek konaklama talepleriniz için info@maluliyetkongresi.com adresinden  iletişime geçebilirsiniz.

Kongre günü kayıt masası The Ankara Hotel 4. katta olacaktır.


BANKA HESAP BİLGİLERİ

HESAP ADI MEHMET CAVLAK
BANKA YAPIKREDİ BANKASI HACETTEPE ŞUBESİ (483)
HESAP NO 52620875
IBAN NO TR 58 0006 7010 0000 0052 6208 75
Kopyalamak için TR580006701000000052620875
Para göndermek için bankanızın mobil uygulamasında QR Havale/Karekod ile Para Gönder sekmesini açıp, Hesap QR Kodunu kameraya okutarak veya galeriden seçerek işleminizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura isteyen katılımcılarımızın ödeme yapmadan önce info@maluliyetkongresi.com adresine mail atarak fatura kesimi hakkında bilgi almaları gerekmektedir.

Ödeme yaparken açıklama kısmına “maluliyet bilirkisiligi kongresi” yazmayı unutmayınız. Başkası adına ödeme yaparken açıklama kısmına katılımcının “isim-soyismini” yazmanız gerekmektedir.


ERKEN KAYIT- KONAKLAMASIZ KONGRE ÜCRETLERİ (25 Ekim’e kadar)

GEÇ KAYIT- KONAKLAMASIZ KONGRE ÜCRETLERİ (26 Ekim itibari ile)

Kurs kayıt ücretlerine programda yer alan gün ve saatlerde kahve molaları, kurs basılı / e-kitap materyalleri, katılım sertifikası dahildir.

Kongre kayıt ücretlerine programda yer alan gün ve saatlerde kahve molaları ile öğle yemekleri ( kongre kayıtlarına sadece 6 Kasım/ kurs+kongre kayıtlarına 5-6 Kasım) , kongre basılı / e-kitap materyalleri, katılım sertifikası dahildir.

GÜNLÜK GİRİŞ – KONAKLAMASIZ

6 KASIM 2019 ₺ 450

Kongre 6 Kasım günlük giriş kayıt ücretlerine programda yer alan gün ve saatlerde kahve molaları ( sadece 6 Kasım) ile öğle yemekleri ( sadece 6 Kasım) , kongre e-kitap materyalleri, katılım sertifikası dahildir.

ERKEN KAYITKONAKLAMALI KONGRE ÜCRETLERİ (25 Ekim’e kadar)

GEÇ KAYITKONAKLAMALI KONGRE ÜCRETLERİ (26 Ekim itibari ile)

Kayıt & Konaklama ücretlerine kongre katılımı, 1 gece konaklama ve kahvaltı, kongre programında yer alan gün ve saatlerde kahve molaları ile öğle yemekleri (kongre kayıtlarına sadece 6 Kasım/ kurs+kongre kayıtlarına 5-6 Kasım), kongre basılı / e-kitap materyalleri, katılım sertifikası dahildir.

REFAKATÇİ

Günlük 200

Refakatçı konaklama ücretine 2 kişilik odada konaklama ve kahvaltı dahildir.

EKSTRA GÜN KONAKLAMA

TEK KİŞİLİK (GÜNLÜK) ₺ 350
ÇİFT KİŞİLİK (GÜNLÜK) ₺ 200 (Kişi başı)

KONGRE MERKEZİNE ULAŞIM

Karayolu ile Kongre Oteline Ulaşım

Kongre oteli Yüksek Hızlı Tren Garını, Ankara Garı ve Ankara Başkentray Banliyösünü de içinde barındıran Ankara Tren Garı AVM AVM kompleksi içinde hizmet vermektedir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminaline (AŞTİ) 6 km uzaklıktadır. Kongre oteli terminal içinden binebileceğiniz Ankaray (Metro), Maltepe İstasyonuna yürüme mesafesindedir. Ayrıca Celal Bayar Bulvarı ve Hipodrom Caddesi güzergahını kullanan belediye otobüsleri, halk otobüsleri ve minibüs hatları ile ulaşmak mümkündür.

Havayolu ile Kongre Oteline Ulaşım

Kongre oteli Yüksek Hızlı Tren Garını, Ankara Garı ve Ankara Başkentray Banliyösünü de içinde barındıran Ankara Tren Garı AVM AVM kompleksi içinde hizmet vermektedir. Kongre oteli ve şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan Ankara Esenboğa Havalimanından şehir merkezine Belko Air Otobüsleri ile sabah 05:00’den Gece 24:00’e kadar her 30 dakikada bir, gece 24:00’ten sabah 05:00’e kadar her 60 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. Servis hattının Tren Garı Durağı kongre oteline yürüme mesafesindedir. Araçlar havaalanından şehir merkezine takriben 60 dakika içerisinde ulaşmaktadır. (trafik yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişkenlik göstermektedir). Ücreti KDV dahil 11 TL’dir.

Tren Yolu ile Kongre Oteline Ulaşım

Kongre oteli Yüksek Hızlı Tren Garını, Ankara Garı ve Ankara Başkentray Banliyösünü de içinde barındıran Ankara Tren Garı AVM kompleksi içinde hizmet vermektedir.


OTOPARK

Otelde konaklayan katılımcılara otopark ücretsizdir.

Kapalı ve açık otopark konaklamayan katılımcılar için ücretlidir.